Scroll to top
Services

Dlaczego „Simply”?

Bo piękno tkwi w prostocie

Wszystkie produkty Simply są w 100% handmade – zarówno odzież jak i produkty do wystroju wnętrz takie jak poduszki czy porcelana.

Produkty Simply przeznaczone są dla osób ceniących sobie indywidualizm i nietuzinkowość. Cechuje je wyjątkowy design oraz staranność wykonania.

Koszulki oraz bluzy

Są wykonane ze 100%  czesanej bawełny typu Ring Spun przewyższają jakością te, które powstały z bawełny Open End. Ze względu na strukturę skręconej przędzy są gładsze, odporne na kurczenie, nie zostawiają włókien, są odporne na wycieranie, a przez to bardziej trwałe)

  • napisy/grafiki na odzieży oraz poduszkach wykonywane są ręcznie, specjalnymy farbami do tkanin.
  • zalecane jest pranie ręczne odzieży. W razie konieczności można prać w pralce w temperaturze nie przekraczającej 30 stopni.

Wyroby porcelanowe

W ofercie są także wyroby porcelanowe takie jak : kubki, filiżanki, talerze, dzbanki, cukierniczki etc.

Do zdobienia porcelany używane są specjalnie przeznaczone do tego markery oraz farby, które są odporne na ścieranie. Produkty te można myć w zmywarce.

Czas oczekiwania na realizację zamówienia to 5-10 dni roboczych. O terminie wykonania decyduje kolejność przyjmowanych zleceń oraz stan magazynowy. Wszystkie produkty Simply są ręcznie malowane co wymaga czasu.

Realizuję także zlecenia indywidualne. W razie pytań zapraszam do kontaktu mailowego: hello@simplyou.pl lub poprzez fanpage na Facebook’u