Dlaczego „Simply” ? Bo piękno tkwi w prostocie 🙂

Wszystkie produkty Simply są w 100% handmade – zarówno odzież jak i produkty do wystroju wnętrz takie jak poduszki czy porcelana.


Produkty Simply przeznaczone są dla osób ceniących sobie indywidualizm i nietuzinkowość. Cechuje je wyjątkowy design oraz staranność wykonania.

Koszulki oraz bluzy są ze 100%  czesanej bawełny typu Ring Spun przewyższają jakością te, które powstały z bawełny Open End.Ze względu na strukturę skręconej przędzy są gładsze, odporne na kurczenie, nie zostawiają włókien,są odporne na wycieranie, a przez to bardziej trwałe)

– napisy/grafiki na odzieży oraz poduszkach wykonywane są ręcznie, specjalnymy farbami do tkanin.

– zalecane jest pranie ręczne odzieży. W razie konieczności można prać w pralce w temperaturze nie przekraczającej 30 stopni.

W ofercie są także wyroby porcelanowe takie jak : kubki, filiżanki, talerze, dzbanki, cukierniczki etc.

Do zdobienia porcelany używane są specjalnie przeznaczone do tego markery oraz farby, które są odporne na ścieranie. Produkty te można myć w zmywarce.

Czas oczekiwania na realizację zamówienia to 14-21 dni roboczych. O terminie wykonania decyduje kolejność przyjmowanych zleceń oraz stan magazynowy. Wszystkie produkty Simply są ręcznie malowane co wymaga czasu.

Realizuję także zlecenia indywidualne. W razie pytań zapraszam do kontaktu mailowego: hello@simplyou.pl lub poprzez fanpage na Facebook’u https://www.facebook.com/simplybykajarydel/?fref=ts